19 Mart 2010 Cuma

Android casus telefon dinleme yazılımı nedir? Android casus telefon yazılım nasıl çalışıyor?

Android casus telefon yazılımı olan Android tabanlı cep telefonları izlemek için kullanılan bir hücre izleme uygulamasıdır. Android casus uygulaması bir veri bağlantısı olan herhangi bir robot hücre yüklenebilir. Casus yazılım sonra, casus yazılım sessizce belirli hücre olayları kaydetmeye başlar yüklenir.
Yol robot casus yazılım işleri, bir kişinin robot cellphone doğruca robot casus uygulaması indirmek gerekir. Bu robot net tarayıcı üzerinden yapılır. Casus yazılım sonra indirilir ve yüklenir, casus app belirlenemeyen olur ve hemen bilgi (arama günlükleri, SMS mesajları, GPS yerlerde çeşitli kayıt) başlar ve sonra anonim bir internet web hesabına tüm bilgi yüklenenler.
Bu yazılım yüklü kişi, artık hesaba, giriş ve tüm etkinlikler Android aygıt oturum görüntüleyebilirsiniz.
Burada robot casus telefon dinleme uygulamalar tarafından kaydedilir hücre olayların bir listesi var.
* Gizli GPS Takip - GPS izleme ile, gizlice GPS izleyebilirsiniz bir robot kullanıcının cihazı koordinatlarını. Yerlerde yakalanır ve on beş dakikalık aralıklarla yüklenen, bir net resmi vererek nereye robot kullanıcıdır.
& Read Silinen Metin iletileri kurtarmak * - Alınan veya mobil robot kaydedilir gönderilen tüm SMS mesajları. Bu bile metin mesajları hemen okuyun sonra silinir anlamına gelir, Android uygulaması her kısa mesaj iletimi için devam edecektir ve becerisi her SMS metin mesajının tüm içeriğini okumak için verir.
* View Arama Geçmişi Kayıtlar - Bu cep telefonu casus tüm gelen ve giden arama tarih okumak için izin verir cep telefonunun kaydeder. Arama bilgilerini gelen ve giden kayıt ek olarak, adı, arama günlükleri (ve metin iletileri olarak) numaraya ilişkili hücrenin kişi listesinde görüntülenir saklanır.
Orada neden birinin robot casus telefon yazılımı kullanmak isteyebilirsiniz çeşitli nedenlerden dolayı, bu herhangi birini de vardır:
Şüpheli cheating spouse Catch *: Potansiyel olarak en büyük nedenlerinden biri alımları uygulama bu tür eşleri veya ortak casusluk etmektir. Belki de onların daha iyi yarısı nerede oldukları, ya da mesajları geç gece ne gönderiliyor görmek istiyorum duyurdu değildir endişe ediyor aniden "yöneticisi arama" ya da durumun benzer türden. Android casus yazılım grubu, endişeli eş anında olsun partnerine sadık olmak gerçekten görebilirsiniz. PC casus yazılım uzun bir süre hakkında, ama oldu artık iletişim uzak bilgisayarlardan kaydırılıyor, ve doğru cep telefonları, orada gizlice eşinizin cep telefonu casusluk ve gerçekten ne yaptığını görmek bir teknik henüz şimdiye kadar.
* Monitörü Teen Hücre kullanın: anneler ve o gencin hücre kullanım veya çocukları izlemek için bir yol gerekir endişe babalar için onlar suddently bulunamaz durumda, cep telefonu mükemmel bir seçimdir. Belki onlar teen endişe duyuyorsanız yasaklanmış bir faaliyet katılan veya anne-baba, gençler kendi teen sağlamak için tam bir yolu istiyorum nerede olması amacıyla olmasıdır, robot casus yazılım ile, tüm bu mümkündür.
* Çalışan Kontrol: robot casus yazılım da sağlanan cihazlar şirket mobil kullanım gözlemlemek için kullanılabilir. Belirli sektörlerde, daha fazla müşteri ile iletişim cep telefonlarına SMS mesajları aracılığıyla oluştuğunu. Hangi ve / veya uyumluluk kurallarına ve düzenlemelere aykırı olabilir iletişim bir kayıt olması mümkün değil varlık olduğunu bilerek açıkladı. Ayrıca, potansiyel bir takım durumunda, tehlikede şirket koymak olabilecek belirli müşteri iletişim geçmiş kayıtlarını sahip değil. Bu tür bir yazılım şirketi yüklü ile işveren gibi faaliyet notları kaydedebilirsiniz cep telefonu sağladı.
* Kişisel Back Up: cep telefonu ile gelişmiş işlevler, veri depolama hızlı bir kaygı haline gelmektedir. Geçmişte, ancak arama günlüklerini veya metin mesajları yedeklemek için herhangi bir basit yolu değildi. Bu tür bir yazılım kullanarak bir "back up" sizin info gerçekleştirmek için hatırlamak gerek kalmadan tüm bu şeyleri yapabilir. Kadar tüm metinler ve arama kayıtlarına geri olacak robot casus telefon yazılımı, bu nedenle hayati bir SMS metin mesajı olmamasından veya accidentlly silindi önemli bir numarası aramak hakkında stres zorunda kalmazsınız.
Özet olarak, robot casus yazılım, çeşitli nedenlerden dolayı bir robot cihazınızın kullanım izlemek için kullanılan bir izleme uygulamasıdır. Rağmen bunların sayısı "herkesin gözünde uygun, kimin casus yazılım kendi özel durumuna göre en iyi şekilde seçmek için yazılımı satın kişi kalmış olarak görülen olmayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder