29 Mart 2010 Pazartesi

Eş zamanlı sms takip ve telefon dinleme

Herhangi bir hedef uyumlu Nokia cep telefonunuza akıllı sms casus yazılımı yükleyin ve doğrudan ön tanımlı numarası gönderilecektir tüm gelen ve giden kısa mesajların kopyalarını alıyor. Bizim geleceğe uyumlu yazılım otomatik olarak çoğaltılamaz mesajları ve öncesi tüm giriş-klasörleri hedef telefondan numarasını tanımlı siler. Monitör TÜM hedef telefonun SMS (kısa mesaj) faaliyetlerini bu katı hal ile-sanat kurşun geçirmez yazılım çözümü.

Bu eşiniz, çocuk, çalışan, iş ortağı, arkadaş vb vermek için güçlü bir izleme aracıdır. veya kim tamamen anonim izlemek istiyoruz. Bu casus telefon dinleme yazılım son derece gelişmiş ve akıllı yazılım programı kendi ortamında çalışır piyasadaki en iyi cep telefonu gözetim sunmak için kullanır.

Bizim SMS Interceptor anında hedef telefonu ve ileri gelen ve giden SMS (metin mesajları) yakalarsa onları sessizce Önceden tanımlanan numara.

Metin Yönlendirme için yeni özellik artık hiç gerek tekrar hedef telefonu dokunmatik Uzaktan Kontrol Yönetimi Aracı bir kez başlangıçta yazılım yüklenmiş anlamına gelir içerir. SMS casus yazılım etkinleştirilebilir veya devre dışı herhangi telefonunuzdan hedef cep telefonunuza SMS belirlenemeyen komutları göndererek dileriz. De (bütün metin mesajları için) iletilir zaman istediğiniz için önceden tanımlanmış sayısını değiştirebilirsiniz.

Birçok Güçlü yazılım çözümleri çoğaltmak için çalışıyorum ama biz% 100 kanıtı sabotaj ve dayanıklı teknoloji iz sadece orijinal tedarikçiler vardır. sanalcasus.com gibi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder